Ділові партнери та друзі:
Комп'ютерно-інформаційний центр "ПРІНТ-ОФІС"
Крамниця комп'ютерної техніки та канцелярії "Культорг"
Майстерня реклами "Резонанс-Медіа"
Західно-українська банерна мережа

Про інтернет-кафе "Крапка"

8 жовтня 2002 року історія міста Тернополя поповнилась ще однією не грандіозною, але цікавою новиною - відкриття Інтернет-кафе "Крапка".

Ми запрошуємо Вас в мережу Інтернет-кафе "Крапка", де завжди затишно та гостинно. Наші відділення працюють цілодобово і без вихідних. До Ваших послуг 121 комп'ютер - це найпотужніші Інтернет-кафе в нашому місті. Тепло, затишок, завжди свіже повітря, яке забезпечується очищувачами повітря та кондиціонерами, зроблять ваші роботу та розваги дуже приємними. Якщо у Вас не було ще досвіду роботи з Інтернетом, наші консультанти оперативно допоможуть Вам опанувати цим захополюючим заняттям.
29 квітня 2006 р. було відкрито 2-ге відділення Інтернет-кафе "Крапка" на вул. Гоголя біля Технічного університету. Тут розміщено 37 комп'ютерів з LCD-моніторами, що створює більше зручностей для роботи з офісними програмами та Інтернет.
1-го червня 2012 родина Крапок поповнилась новим відділенням у торговельно-розважальному центрі "Подоляни" по вул. Текстильній, 28ч, що на БАМі.

Завітайте до нас, і ми змінимо ваше уявлення про Інтернет-серфінг!

Ми можемо запропонувати Вам багато цікавого.

Перед усім про віртуальне. Ми - Iнтернет-кафе. До ваших послуг - найкраща техніка. Доступ до всесвітньої мережі Інтернет здійснюється по оптоволоконній лінії. На даний момент швидкість доступу - 10 Mбіти на секунду! Це означає, що ви зможете скачати будь-який файл із всесвітньої мережі за лічені хвилини і навіть секунди. Кажете, у Вас вдома є комп'ютер і ви виходите в Інтернет кожен день. Але навряд чи у Вас є такий доступ. Приходьте до нас і відшукайте й скачайте те, що цікавить Вас. Потрібну інформацію Ви тут же ж можете записати на будь-який носій інформації. “Крапка” пропонує Вам таку послугу (та і багато інших). Нашого Інтернету вистачить на всіх! Затишний Інтернет-зал (зелений зал) розташований окремо від гейм-зони, тому Ви можете спокійно, не відволікаючись на геймерів, працювати в мережі. Конфідеційність гарантуємо - спеціальна конструкція стола (див. фотогалерею) не дозволить іншим бачити Ваш монітор. Але, на цьому віртуальність не закінчується.

Інтернет-кафе сполучене із локальною студентською мережею Кампус, що дозволяє змістовно та цікаво проводити вільний час, тим паче, що роботу забезпечують:
59 (Крапка1)
+37(Крапка2)
+25(Крапка3) комп'ютерів.

"Крапка" не забула про любителів постукати по клавіатурі. 121 (сто двадцять одна !!!) потужних машин, спеціально заточених під нелегку роботу, чекають Вас. І, звичайно, коли Вам просто захочеться присісти, випити чаю, кави, стаканчик коли або кухоль пива, до Ваших послуг "PUBзона" . 20 стільчиків та 5 столиків - суха статистика, але в реалі - це місце, де можна відпочити на всі 100% Зручно сісти, спокійно поговорити з друзями, росслабитись та подивитись улюблений канал (а у нас на вибір - 42 канали) - що може бути краще та приємніше ... Детальніше дізнатись про наші послуги, новини і про плани ви можете, звернувшись до відповідних розділів сайту. Ми чекаємо Вас в нашому Інтернет-кафе! "Крапка" - віртуальна точка опори.

Ми чекаємо Вас в нашому Інтернет-кафе!
"Крапка" - віртуальна точка опори.
зв'язок з нами:
інше:
Рекомендоване посилання: